Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Frontiersman Bear Horn – houkačka proti medvědům

Značka: Sabre
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Zdrojem nebezpečí nemusí být jenom člověk, ale i divoká zvěř. Frontiersman Bear Horn je houkačka určená pro všechny dobrodruhy, kteří se chtějí vyhnout nečekanému setkání s rozzlobenou šelmou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výletem do přírody se sice vzdalujete od násilníků a lupičů, ale to neznamená, že se nemusíte mít na pozoru. Snadno totiž můžete narazit na vyplašené zvíře, které ze strachu o sebe nebo o svá mláďata zaútočí.

Frontiersman Bear Horn je houkačka s ohromující silou 115 dB, která výrazně snižuje pravděpodobnost napadení divokou zvěří. Jednoduše zmáčknete spoušť a zvukový ráz varuje všechna zvířata v okolí o vaší přítomnosti, takže se nemusíte bát, že na vás při průchodu mlázím vyběhne vyrušená šelma. Primárně je houkačka určená na ochranu proti medvědům, ale v oblastech, kde medvědi nežijí, stejně dobře zafunguje třeba i na divoká prasata nebo další potenciálně nebezpečnou zvěř. Houkačka zvířata odradí, ale neublíží jim.

Kromě plašení zvěře je houkačka použitelná i jako signální zařízení ve stavu nouze. Zvuk houkačky se nese až 800 metrů daleko a snadno tedy na sebe upozorníte další turisty nebo záchranáře.

Houkačka vydá až 50 čtvrtsekundových zvukových rázů, takže budete v bezpečí i na několikadenním treku.

 

Parametry:

Rozměry: 6,35 x 4,8 x 12,2 cm

Hlasitost: 115 dB

Dosah: až 800 metrů

Hmotnost: 42,5 g