Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Sabre Bezdrátový poplašný systém

Značka: Sabre
1 090 Kč 900,83 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Bezdrátový poplašný systém od společnosti Sabre vám pomůže zabezpečit váš domov. Jeho předností je snadná instalace, kterou zvládnete během pár minut.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátový poplašný systém od Sabre obsahuje tři malá bezdrátová čidla na okna a dveře a větší čidlo s klávesnicí na ovládání systému. Na klávesnici si můžete nastavit čtyřmístný PIN, který aktivuje či deaktivuje celý systém. Pokud je poplašný systém aktivovaný a nezvaný návštěvník ho spustí, začne se ozývat ohlušující alarm o síle 120 dB. Každé z čidel se dá kromě alarmu nastavit i na režim „zvonek“, který slouží třeba k tomu, abyste měli přehled o příchodu nebo odchodu vašich dětí a hostů.

Instalace celého systému je jednoduchá a vše, co k ní potřebujete, najdete v balení. Zvládnete ji i bez zkušeností se zabezpečovacími systémy během pár minut.

Velké čidlo s klávesnicí je napájeno 3 bateriemi AAA (nejsou součástí balení), menší čidla jsou napájena 4 bateriemi LR44 (jsou v balení).

 

Parametry:

Materiál: plast

Hlasitost: 120 dB