Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Sabre Osobní alarm RAINN - červený

Značka: Sabre
229 Kč 189,26 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Malý a praktický osobní alarm, který hlasitým zvukem odrazuje útočníka a upozorňuje lidi v okolí, že potřebujete pomoct. Vhodné i pro děti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Osobní alarm je drobné zařízení, které můžete jako přívěšek nosit na klíčích, kabelce, batohu nebo na oblečení. V případě napadení za alarm zatáhnete, tím se odstraní kovová pojistka, která je součástí řetízku a spustí se dvojitá siréna o síle 120 dB. Takto hlasitý zvuk často útočníka odradí, a navíc je slyšet na vzdálenost až 185 metrů, takže máte šanci, že vám někdo přispěchá na pomoc. Když jste v bezpečí, můžete alarm zase deaktivovat zasunutím kovové pojistky zpátky do alarmu.

Osobní alarm je vhodným sebeobranným prostředkem i pro děti nebo pro osoby, které se neumí nebo nemohou jinak samy bránit.

Část výtěžků z prodeje červené verze osobního alarmu jdou ve prospěch organizace RAINN – společnosti zaměřující se na prevenci sexuálního násilí a na pomoc jeho obětím.

 

Parametry:

Rozměry: 7,9 x 2,5 x 1,2 cm

Hlasitost: 120 dB

Baterie: 4xLR41 (jsou součástí balení)