Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Čelovka Beal L80 - tmavě šedá

Značka: Beal
639 Kč 528,10 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

L80 se dvěma diodami je zlatá střední cesta mezi čelovkami Beal. Její výkon 80 lumenů vám zajistí, že si posvítíte na vše, co potřebujete, a i při nejvyšším výkonu máte zaručenou životnost baterií až 60 hodin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čelovka Beal L80 se drží hesla, že méně je někdy více. Nenabízí tedy zbytečně přemrštěný výkon, který běžný uživatel čelovky stejně nevyužije, ale spoléhá se spíš na delší životnost baterie, která může být v ekonomickém režimu až 180 hodin.

U L80 máte k dispozici dvě diody – bílou se třemi režimy svícení, kdy maximální výkon poskytuje svítivost 80 lumenů, dosvit 60 metrů a velmi široký kužel světla, se kterým budete mít přehled o krajině před vámi; a červenou diodou, která má i funkci blikání a hodí se hlavně, pokud si nechcete narušit schopnost nočního vidění.

Elastický pásek se dá ze svítilny snadno sundat a vyprat, takže nevadí, když se při sportu pořádně zapotíte. Na pásek svítilny L80 se dá vzadu připnout miniaturní svítilna L24. Díky tomu budete osvětlení zepředu i zezadu a nehrozí tak, že by vás nějaké auto přehlédlo.

 

Parametry:

Hmotnost: 96g (včetně baterií)

Voděodolnost: IPX6

Počet režimů svícení: 5

Svítivost: 80 lumenů při maximálním výkonu, 5 lumenů v ekonomickém režimu

Dosvit: 40 metrů při maximálním výkonu, 5 metrů v ekonomickém režimu

Výdrž baterie: 60 hodin při maximálním výkonu, 180 hodin v ekonomickém režimu

Baterie: 3x AAA