Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Mikro čelovka Beal L24 - červená

Značka: Beal
359 Kč 296,69 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Miniaturní a lehoučká svítilna s výkonem 24 lumenů a možností různých způsobů uchycení, která vám osvítí cestu nejen v krizových situacích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na svou velikost má svítilna Beal L24 překvapivě mnoho funkcí. Má dva nezávislé zdroje světla – jednu LED s reflektorem, pro svícení do dálky a dvě červené LED sloužící jako výstražné světlo nebo pro diskrétnější osvětlení v noci.

Hlavní LED má tři režimy svícení. Na nejvyšší výkon si se svítilnou posvítíte až na vzdálenost 22 metrů, v ekonomickém režimu zase svítilna vydrží svítit až 72 hodin. Blikající režim poslouží k signalizaci v případě nouze.

Červené diody poskytují dva režimy svícení. Červené světlo se hodí hlavně pro nahlížení do map v noci, když si chcete zachovat noční vidění nebo když nechcete rušit poblíž spící osoby pronikavým bílým světlem. Blikající režim vám pak poslouží například na kole jako upozornění pro projíždějící auta.

Svítilna Beal L24 má řadu různých způsobů uchycení. Dvě elastické šňůrky vám umožňují ji nosit jako čelovku na hlavě nebo ukotvit na řadu různých předmětů. Šňůrky jsou odnímatelné, takže když pro ně nemáte využití, nepřekáží vám. Další možností pro upevnění je klip, díky kterému připnete svítilnu například na kšiltovku nebo na pásek od jiné čelovky, kde pak slouží jako zadní výstražné světlo.

Díky své nízké váze – 29g včetně baterií – je L24 ideální zdroj světla pro nouzové situace. Takto malou a lehkou svítilnu můžete mít vždy po ruce v kapse nebo EDC kitu a nezabere vám prakticky žádné místo. Také se skvěle hodí do lékárničky, takže budete mít jistotu, že sobě a svým blízkým zvládnete ošetřit zranění i uprostřed noci.

 

Parametry:

Hmotnost: 29g (včetně baterií)

Voděodolnost: IPX6

Počet režimů svícení: 5 (3 pro bílé LED, 2 pro červené LED)

Svítivost: 24 lumenů při maximálním výkonu, 6,5 lumenů v ekonomickém režimu

Dosvit: 22 metrů při maximálním výkonu, 13,5 metrů v ekonomickém režimu

Výdrž baterie: 23 hodin při maximálním výkonu, 72 hodin v ekonomickém režimu

Baterie: 2x CR2032