Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Multifunkční rádio Sol 1510

1 090 Kč 900,83 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Multifunkční rádio s dynamo a solárním pohonem. Může sloužit také jako nabíječka pro mobilní telefon či tablet a k zahození není ani integrovaná svítilna!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi cenově dostupné, výkonné a absolutně nezávislé na externích zdrojích energie rádio. V nouzových případech ho lze dokonce použít i jako nabíječku pro mobilní telefony či jako svítilnu. Je-li dostatek slunečního světla, rádio se udržuje přes solární článek, ve tmě může být nabito klikou. A najdete-li přece jen vnější zdroj energie, rádio snadno dobijete přes USB kabel. 

 

Parametry:

Šířka pásma: 87 - 108 MHz FM, 520 - 1620 kHz AM

Provoz přes solární článek nebo dynamo (připojení napájení je k dispozici, 5 - 5,2 V)

1 minuta intenzivního dobíjení klikou stačí vám zajistí cca 20 minut poslechu rádia.

Maximální doba provozu na jedno kompletní nabití: 9 hodin rádia / 6 hodin světla

Připojení sluchátek nebo externích reproduktorů (jack 3,5 mm)

Osvětlený LED displej s funkcí alarmu

Integrovaná LED svítilna

Malé a kompaktní: 156 x 76 x 58 mm, hmotnost pouze 300 g

Může být použit jako nabíječka mobilního telefonu (výstupní proud 500 mA ) - automaticky je dodáván kabel DC-USB. Tento kabel má zásuvku USB, která je kompatibilní s nabíjecím kabelem USB většiny smartphonů.

Dodává se automaticky s kabelem DC-USB pro nabíjení rádia ze sítě (např. Přes laptop).

 

Důležitá poznámka - Rádio by měly být krátkodobě nabité klikou nejméně jednou za 3 měsíce (stačí chvíle, aby se uvedlo do provozu). V opačném případě může kapacita baterie v průběhu času klesat rychleji.