Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Multifunkční rádio Sol 1510

1 090 Kč 900,83 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Multifunkční rádio s dynamo a solárním pohonem. Může sloužit také jako nabíječka pro mobilní telefon či tablet a k zahození není ani integrovaná svítilna!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi cenově dostupné, výkonné a absolutně nezávislé na externích zdrojích energie rádio. V nouzových případech ho lze dokonce použít i jako nabíječku pro mobilní telefony či jako svítilnu. Je-li dostatek slunečního světla, rádio se udržuje přes solární článek, ve tmě může být nabito klikou. A najdete-li přece jen vnější zdroj energie, rádio snadno dobijete přes USB kabel. 

 

Parametry:

Šířka pásma: 87 - 108 MHz FM, 520 - 1620 kHz AM

Provoz přes solární článek nebo dynamo (připojení napájení je k dispozici, 5 - 5,2 V)

1 minuta intenzivního dobíjení klikou stačí vám zajistí cca 20 minut poslechu rádia.

Maximální doba provozu na jedno kompletní nabití: 9 hodin rádia / 6 hodin světla

Připojení sluchátek nebo externích reproduktorů (jack 3,5 mm)

Osvětlený LED displej s funkcí alarmu

Integrovaná LED svítilna

Malé a kompaktní: 156 x 76 x 58 mm, hmotnost pouze 300 g

Může být použit jako nabíječka mobilního telefonu (výstupní proud 500 mA ) - automaticky je dodáván kabel DC-USB. Tento kabel má zásuvku USB, která je kompatibilní s nabíjecím kabelem USB většiny smartphonů.

Dodává se automaticky s kabelem DC-USB pro nabíjení rádia ze sítě (např. Přes laptop).

 

Důležitá poznámka - Rádio by měly být krátkodobě nabité klikou nejméně jednou za 3 měsíce (stačí chvíle, aby se uvedlo do provozu). V opačném případě může kapacita baterie v průběhu času klesat rychleji.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení