Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

JOI lucerna s peltierovým článkem

7 890 Kč 6 520,66 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

LED lampa s výkonem 70 lumenů, která nepotřebuje žádné baterie, solární panel, ani elektrické kabely. Pro osvícení vašeho okolí lampě stačí jedna malá čajová svíčka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vypadla elektřina a jediný zdroj světla, který máte k dispozici je malinká čajová svíčka? Ve spojení s Joi lampou vydá jedna taková svíčka za osmnáct!

Joi lampa využívá tepla z čajové svíčky a za pomoci Peltierova článku vyprodukuje tolik světla, jako byste měli svíček zapálených osmnáct. A to bez jakýchkoliv baterií.

Lampa má vysouvací horní část, takže si můžete vybrat, jestli chcete tlumené světlo rozptýlené do prostoru (třeba u jídla), nebo intenzivnější světlo koncentrované na jedno místo (například posvítit si na čtení). Střecha Joi lampy se dá zvednout až o 40 centimetrů.

To vše v elegantním designu, který z Joi lampy dělá dekorativní předmět, za který se nemusíte stydět před žádnou návštěvou.

Joi lampa je určena zejména na venkovní použití, takže není třeba čekat na výpadek proudu, využijete ji i během zahradní párty nebo jako romantické osvětlení při večeři pod širým nebem. Když ale přijde krizová situace, kdy všechna ostatní světla zhasnou, získáte pomocí Joi lampy dostatek světla na řadu činností, které byste při světle jediné malé svíčky jen těžko zvládali.