Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Svítilna Beal LT190 - žlutá

Značka: Beal
649 Kč 536,36 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
1.10.2020

Ruční svítilna s výkonem 190 lumenů, kterou můžete během pár vteřin proměnit na lucernu, díky které osvítíte své tábořiště nebo místnost při výpadku elektřiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svítilna LT190 na první pohled připomíná staré svítilny se širokou hlavou, se kterými jsme si jako děti svítili na různá noční dobrodružství. Za tímto „retro“ designem se ale skrývá systém, díky kterému ze svítilny pomocí pár jednoduchých úprav uděláte lucernu. Stačí vysunout difuzor, rozložit tři nožičky pro vyšší stabilitu a pak už jen stačí postavit na zem nebo na kus nábytku a máte lucernu.

Na vršku svítilny se také nachází očko, za které můžete svítilnu pomocí karabiny zavěsit třeba na větev stromu.

Svítilna má čtyři režimy svícení, nejvyšší výkon – 190 lumenů, díky kterému dosvítíte až na vzdálenost 150 metrů; střední výkon –poskytuje rozumný kompromis mezi množstvím světla a životností baterií; a ekonomický režim – 7 lumenů, díky kterému můžete svítit až 230 hodin v kuse. Nechybí ani blikající režim, díky kterému na sebe můžete upozornit v případě nouze.

Pokud svítilnu rozložíte a uděláte z ní lucernu, stále můžete přepínat mezi režimy vysoký, střední a ekonomický.

 

Parametry:

Hmotnost: 241g (včetně baterií)

Voděodolnost: IPX4

Počet režimů svícení: 4

Svítivost: 190 lumenů při maximálním výkonu, 7 lumenů v ekonomickém režimu

Dosvit: 150 metrů při maximálním výkonu, 10 metrů v ekonomickém režimu

Výdrž baterie: 40 hodin při maximálním výkonu, 230 hodin v ekonomickém režimu

Baterie: 4x AA