Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food – Chilli sin carne s polentou

Značka: Lyo Food
199 Kč 173,04 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Mrazem sušené bio jídlo Chilli sin carne s polentou připravíte snadno za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 306 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Veganská verze známého Chilli con carne, připravovaná pouze z bio surovin. Plná chuť a aroma chilli, výživné a sytící fazole, aromatické papriky a olivy... a navíc ta kráva to přežila.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Toto jídlo bylo připraveno pouze z bio surovin. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Bio polenta 33%, bio červené papriky 18%, bio rajčata (rajčata, rajčatová šťáva) 16%, bio červené fazole 14%, bio cibule 14%, bio zelené olivy, bio řepkový olej, bio koření, bio chilli, sůl

Veganské, bez laktózy, bez lepku

 

Hmotnost:

V sušeném stavu: 82g.

V původním stavu: 370 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Hlavní jídlo
Dle obsahu: Bez lepku, Bez laktózy, Veganské
Trvanlivost: 3 roky
Položka byla vyprodána…