Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food – Dezert Crema Catalana

Značka: Lyo Food
139 Kč 120,87 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Záchrana pro všechny milovníky sladkého. Chutný dezert si můžete dopřát i na cestách, stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 296 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kde jinde si dopřát pořádnou kalorickou bombu, než na čerstvém vzduchu po náročné horské túře? Nebo snad potřebujete zajíst stres náročného dne, kdy se všechno kolem vás hroutí? Vyhlášený španělský dezert Crema Catalana s vaječnými žloutky a mlékem vám pomůže doplnit energii a při jeho vychutnávání si srovnáte myšlenky na další náročný den.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích.Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Vaječné žloutky (vaječné žloutky, kyselina citronová) 56%, mléko 34%, cukr 7%, bramborová mouka, pomerančová kůra, skořice

Vegetariánské, bez lepku

 

Hmotnost:

V sušeném stavu: 65g.

V původním stavu: 165 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Snídaně
Dle obsahu: Bez lepku, Vegetariánské
Trvanlivost: 3 roky
Položka byla vyprodána…