Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Bigos (tradiční polské jídlo s masem a zelím) - velká porce

Značka: Lyo Food
259 Kč 225,22 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mrazem sušené jídlo Bigos připravíte za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 316 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tradiční ukázka polské kuchyně potěší hlavně milovníky kysaného zelí, které je v tomto jídle doprovázeno vepřovým a kuřecím masem, směsí hub a uzenými švestkami.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Kysané zelí 62 %, vepřové maso 18 %, kuřecí maso, žampiony, řepkový olej, hřiby, uzené švestky, koření (obsahuje celer*)

Bez lepku a laktózy

*Alergen

 

Hmotnost: 

V sušeném stavu: 80 g.

V původním stavu: 500 g.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Hlavní jídlo
Dle obsahu: Bez lepku, Bez laktózy
Trvanlivost: 3 roky
Položka byla vyprodána…