Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Bio polévka Gazpacho

Značka: Lyo Food
139 Kč 120,87 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mrazem sušenou polévku Gazpacho připravíte snadno za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 83 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hned první ochutnání vás přenese do slunného Španělska, ze kterého tato lahodná zeleninová polévka pochází. V krajině svého původu se gazpacho podává za studena a díky kombinaci chuti šťavnatých rajčat a okurky vás osvěží i za parných letních dní.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Toto jídlo bylo připraveno pouze z bio surovin. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Bio rajčata (rajčata, rajčatová šťáva) 54%, bio okurka 36%, bio červená paprika, bio cibule, bio olivový olej, sůl, bio jablečný ocet, bio chilli, bio koření

Veganské, bez laktózy, bez lepku

 

Hmotnost:

V sušeném stavu: 25 g.

V původním stavu: 250 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Polévka
Dle obsahu: Bez lepku, Bez laktózy, Veganské
Trvanlivost: 3 roky
Položka byla vyprodána…