Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Curry s kopřivou od Sean Villanueva O‘Driscoll - velká porce

Značka: Lyo Food
269 Kč 233,91 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mrazem sušené jídlo curry s kopřivou připravíte za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 530 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na přípravě tohoto jídla se podílel profesionální horolezec Sean Villanueva O’Driscoll. Sean v roce 2017 pokořil 1200 metrů dlouhý výstup na skalní stěnu v Patagonii. Posledních několik dní výstupu ho kvůli špatnému počasí a nedostatku zásob držel od hladovění jen prášek ze sušených kopřiv. Kopřiva se tak stala nezbytnou ingrediencí jídla, které Lyo Food ve spolupráci s Seanem připravili. Tento recept je vhodný pro vegany i celiaky.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Rýže 30 %, kokosové mléko, dýně, hrášek, cuketa, mrkev, brokolice, fazolové lusky, zelené chilli 1 %, kopřiva 1 %, lístky koriandru, citrónová tráva 1 %, koření, limetková šťáva, olivový olej, sůl

Bez lepku a laktózy

Veganské

 

Hmotnost: 

V sušeném stavu: 110 g.

V původním stavu: 500 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Hlavní jídlo
Dle obsahu: Bez lepku, Bez laktózy, Veganské
Trvanlivost: 3 roky
Položka byla vyprodána…