Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Dušené vepřové s kroupami - velká porce

Značka: Lyo Food
239 Kč 207,83 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mrazem sušené jídlo dušené vepřové s kroupami připravíte za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 451 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S tímto jídlem se budete mít jako prase v žitě… tedy ječmenu. Kousky poctivého vepřového s ječnými kroupami, zeleninou a krémovou omáčkou vám dají dostatek energie, ať se potýkáte s čímkoliv.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Vepřové maso 38 %, ječné* kroupy 28 %, pšeničná* mouka, mrkev 5 %, červená paprika 5 %, hrášek 5 %, petržel 5 %, cibule 5 %, sůl, řepkový olej

Bez laktózy

*Alergen

 

Hmotnost: 

V sušeném stavu: 112 g.

V původním stavu: 500 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Hlavní jídlo
Dle obsahu: Bez laktózy
Trvanlivost: 3 roky
Položka byla vyprodána…