Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Kaše z prosa s jahodami a mletou arónií

Značka: Lyo Food
159 Kč 138,26 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mrazem sušené jídlo Kaše z prosa s jahodami a mletou arónií připravíte za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 458 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S touto snídaní zaručeně nebudete mít problém se vyhrabat z postele či spacáku. Je plná energie a zdravých ingrediencí, které vám pomůžou poprat se s dalším dnem.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Organické proso 67 %, organické kokosové mléko 24 %, organický agávový sirup 6 %, organické maliny 2 %, organická arónie 2 %

Bez laktózy

Veganské

 

Hmotnost: 

V sušeném stavu: 92 g.

V původním stavu: 342 g.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Snídaně
Dle obsahu: Bez laktózy, Veganské
Trvanlivost: 3 roky
Položka byla vyprodána…