Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Krémová brokolicová polévka se špenátem

Značka: Lyo Food
139 Kč 120,87 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mrazem sušené jídlo krémová brokolicová polévka se špenátem připravíte za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 110 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svaly jako Pepek námořník sice po této polévce mít nebudete, zato vám ale dodá spoustu vitamínů a živin, které naše tělo potřebuje hlavně v krizových situacích.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Brokolice 34 %, špenát 30 %, cibule, kysaná smetana*, pšeničná* mouka, koření (obsahuje celer*)

Vegetariánské

*Alergen

 

Hmotnost: 

V sušeném stavu: 30 g.

V původním stavu: 370 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Polévka
Dle obsahu: Vegetariánské
Trvanlivost: 3 roky
Položka byla vyprodána…