Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Krémová brokolicová polévka se špenátem

Značka: Lyo Food
139 Kč 120,87 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2021

Mrazem sušené jídlo krémová brokolicová polévka se špenátem připravíte za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 110 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svaly jako Pepek námořník sice po této polévce mít nebudete, zato vám ale dodá spoustu vitamínů a živin, které naše tělo potřebuje hlavně v krizových situacích.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Brokolice 34 %, špenát 30 %, cibule, kysaná smetana*, pšeničná* mouka, koření (obsahuje celer*)

Vegetariánské

*Alergen

 

Hmotnost: 

V sušeném stavu: 30 g.

V původním stavu: 370 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Polévka
Dle obsahu: Vegetariánské
Trvanlivost: 3 roky