Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Krémová houbová polévka

Značka: Lyo Food
149 Kč 129,57 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mrazem sušené jídlo krémová houbová polévka připravíte za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 139 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto jídlo vás přenese doprostřed poklidného podzimního lesa. Polévka jako stvořená pro český národ houbařů.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Žampiony 19 %, cibule, mrkev, houby 6 % (hřib hnědý), pšeničná* mouka, kysaná smetana*, sušené hřiby 2 %, petrželka, koření (obsahuje celer*)

Vegetariánské

*Alergen

 

Hmotnost: 

V sušeném stavu: 37 g.

V původním stavu: 370 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Polévka
Dle obsahu: Vegetariánské
Trvanlivost: 3 roky
Položka byla vyprodána…