Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Krémová pórková polévka s cibulí

Značka: Lyo Food
149 Kč 129,57 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mrazem sušené jídlo krémová pórková polévka s cibulí připravíte za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 123 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hustá a výživná krémová polévka z pórku a cibule vás zahřeje i v tom nejhorším počasí.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Cibule 26 %, pórek 26 %, brambory, kysaná smetana*, pažitka, bramborový škrob, řepkový olej, sůl, koření (obsahuje celer*)

Bez lepku

Vegetariánské

*Alergen

 

Hmotnost: 

V sušeném stavu: 37 g.

V původním stavu: 370 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Polévka
Dle obsahu: Bez lepku, Vegetariánské
Trvanlivost: 3 roky
Položka byla vyprodána…