Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Krémová rajská polévka s paprikou

Značka: Lyo Food
159 Kč 138,26 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mrazem sušené jídlo krémová rajská polévka s paprikou připravíte za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 135 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stará dobrá klasika v novém kabátě. Rajská polévka dochucená paprikou. Recept byl vyvinut šéfy Lyo food, testováno na lidech... :)

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Rajčatový protlak 32 %, červená paprika 16 %, cibule, rajčatová pasta 8 %, koření, sůl

Bez lepku a laktózy

Veganské

 

Hmotnost: 

V sušeném stavu: 37 g.

V původním stavu: 370 g.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Polévka
Dle obsahu: Bez lepku, Bez laktózy, Veganské
Trvanlivost: 3 roky
Položka byla vyprodána…