Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Kroupové rizoto s čočkou a avokádem - velká porce

Značka: Lyo Food
239 Kč 207,83 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mrazem sušené jídlo kroupové rizoto s čočkou a avokádem připravíte za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 433 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Veganská pochoutka s příchutí exotiky v podobě avokáda vám dodá spoustu energie, ať se děje cokoliv. I ve stavu nouze si můžete vychutnat zdravé a hodnotné jídlo.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Červená paprika, čočka 27 %, ječné* kroupy 21 %, pórek, avokádo 4 %, koření, bylinky, dýňová semínka, olivový olej, citrónová šťáva, česnek

Bez laktózy

Veganské

*Alergen

 

Hmotnost: 

V sušeném stavu: 110 g.

V původním stavu: 500 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Hlavní jídlo
Dle obsahu: Bez laktózy, Veganské
Trvanlivost: 3 roky
Položka byla vyprodána…