Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Kuře pěti chutí s rýží - velká porce

Značka: Lyo Food
239 Kč 207,83 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2021

Mrazem sušené jídlo kuře pěti chutí připravíte za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 424 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kuře pěti chutí vás vezme na kulinářský výlet po Číně. Křehké kousky kuřecích prsíček jsou dochucené typickým čínským kořením a zeleninou. Nesmí chybět například bambusové výhonky nebo kvalitní rýže basmati.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

rýže 39 %, kuřecí prsa 34 %, zelenina 21% (fazolové klíčky mungo, červená paprika, červená cibule, houby, bambusové výhonky, mrkev, pórek, cibule), bramborový škrob, sůl, sójová* omáčka, koření

Bez laktózy.

* Alergen.

 

Hmotnost: 

V sušeném stavu: 110 g.

V původním stavu: 500 g.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Hlavní jídlo
Dle obsahu: Bez laktózy
Trvanlivost: 3 roky