Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Kuře pěti chutí s rýží - velká porce

Značka: Lyo Food
239 Kč 207,83 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mrazem sušené jídlo kuře pěti chutí připravíte za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 424 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kuře pěti chutí vás vezme na kulinářský výlet po Číně. Křehké kousky kuřecích prsíček jsou dochucené typickým čínským kořením a zeleninou. Nesmí chybět například bambusové výhonky nebo kvalitní rýže basmati.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

rýže 39 %, kuřecí prsa 34 %, zelenina 21% (fazolové klíčky mungo, červená paprika, červená cibule, houby, bambusové výhonky, mrkev, pórek, cibule), bramborový škrob, sůl, sójová* omáčka, koření

Bez laktózy.

* Alergen.

 

Hmotnost: 

V sušeném stavu: 110 g.

V původním stavu: 500 g.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Hlavní jídlo
Dle obsahu: Bez laktózy
Trvanlivost: 3 roky
Položka byla vyprodána…