Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Kuřecí tikka masala

Značka: Lyo Food
229 Kč 199,13 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mrazem sušené jídlo kuřecí tikka-masala připravíte za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 560 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpestřete svůj jídelníček chutí Indie. Kuřecí prsíčka naložená v jogurtu a aromatickém indickém koření doprovází lahodná krémová omáčka z kokosového mléka.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

rýže 30 %, kuřecí prsa 24 %, rajčata 16 %, řecký jogurt* 9 %, kokosové mléko 8 %, mandle*, řepkový olej, sůl, koření (obsahuje hořčici*), cukr

Bez lepku.

* Alergen.

 

Hmotnost: 

V sušeném stavu: 95 g.

V původním stavu: 370 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Hlavní jídlo
Dle obsahu: Bez lepku
Trvanlivost: 3 roky
Položka byla vyprodána…