Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Mexická pánev - velká porce

Značka: Lyo Food
229 Kč 199,13 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mrazem sušené jídlo mexická pánev připravíte za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 481 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dnes se podává mexická kuchyně! Křehké kousky kuřecího, fazole plné proteinů, zlatavá a sladká kukuřice a zelenina, to vše servírované s bílou rýží.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Kuřecí prsa 32 %, rýže 26 %, červené fazole 8 %, cibule, pšeničná* mouka, červená paprika 4 %, kukuřice 4 %, rajčatový protlak, řepkový olej, sůl, koření (obsahuje celer* a sezam*)

Bez laktózy

* Alergen

 

Hmotnost: 

V sušeném stavu: 126 g.

V původním stavu: 500 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Hlavní jídlo
Dle obsahu: Bez laktózy
Trvanlivost: 3 roky
Položka byla vyprodána…