Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Míchaná vejce na mexický způsob

Značka: Lyo Food
159 Kč 138,26 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.10.2021

Mrazem sušená míchaná vejce na mexický způsob připravíte snadno za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 347 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblíbená snídaňová klasika, obohacená výživnými surovinami jako jsou červené fazole, ovčí sýr a kukuřice, vám dodá po ránu dostatek energie, abyste zvládli i pořádně dlouhý den. A to vše bez rizika rozbitých vajíček míchaných s obsahem vašeho batohu.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích.Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Vaječná směs (vejce, kyselina citronová) 44%, červené papriky 14%, cibule 13%, červené fazole 12%, kukuřice, sýr (ovčí mléko, sůl, syřidlo), olivový olej, lístky koriandru, chilli, sůl, česnek

Vegetariánské, bez lepku

 

Hmotnost:

V sušeném stavu: 75g.

V původním stavu: 270 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Snídaně
Dle obsahu: Bez lepku, Vegetariánské
Trvanlivost: 3 roky