Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Míchaná vejce na mexický způsob

Značka: Lyo Food
159 Kč 138,26 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mrazem sušená míchaná vejce na mexický způsob připravíte snadno za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 347 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblíbená snídaňová klasika, obohacená výživnými surovinami jako jsou červené fazole, ovčí sýr a kukuřice, vám dodá po ránu dostatek energie, abyste zvládli i pořádně dlouhý den. A to vše bez rizika rozbitých vajíček míchaných s obsahem vašeho batohu.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích.Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Vaječná směs (vejce, kyselina citronová) 44%, červené papriky 14%, cibule 13%, červené fazole 12%, kukuřice, sýr (ovčí mléko, sůl, syřidlo), olivový olej, lístky koriandru, chilli, sůl, česnek

Vegetariánské, bez lepku

 

Hmotnost:

V sušeném stavu: 75g.

V původním stavu: 270 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Snídaně
Dle obsahu: Bez lepku, Vegetariánské
Trvanlivost: 3 roky
Položka byla vyprodána…