Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Těstoviny Bolognese

Značka: Lyo Food
219 Kč 190,43 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mrazem sušené jídlo těstoviny bolognese připravíte za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 384 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hned po pizze jsou těstoviny bolognese nejtypičtějším jídlem italské kuchyně. Těstoviny přelité rajčatovou omáčkou s mletým masem potěší všechny milovníky klasiky a ty, kterým se nechce s jídelníčkem moc experimentovat.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Těstoviny 44 % (tvrdozrnná pšenice*), rajčatový protlak, mleté vepřové maso 9 %, mleté hovězí maso 9 %, mrkev 5 %, cibule 5 %, rajčatová pasta 4 %, pšeničná* mouka, sůl, řepkový olej, koření

Bez laktózy

*Alergen

 

Hmotnost: 

V sušeném stavu: 95 g.

V původním stavu: 370 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Hlavní jídlo
Dle obsahu: Bez laktózy
Trvanlivost: 3 roky
Položka byla vyprodána…