Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Těstoviny Bolognese

Značka: Lyo Food
219 Kč 190,43 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2021

Mrazem sušené jídlo těstoviny bolognese připravíte za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 384 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hned po pizze jsou těstoviny bolognese nejtypičtějším jídlem italské kuchyně. Těstoviny přelité rajčatovou omáčkou s mletým masem potěší všechny milovníky klasiky a ty, kterým se nechce s jídelníčkem moc experimentovat.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Těstoviny 44 % (tvrdozrnná pšenice*), rajčatový protlak, mleté vepřové maso 9 %, mleté hovězí maso 9 %, mrkev 5 %, cibule 5 %, rajčatová pasta 4 %, pšeničná* mouka, sůl, řepkový olej, koření

Bez laktózy

*Alergen

 

Hmotnost: 

V sušeném stavu: 95 g.

V původním stavu: 370 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Hlavní jídlo
Dle obsahu: Bez laktózy
Trvanlivost: 3 roky