Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Těstoviny Farfalle s gorgonzolou a špenátem - velká porce

Značka: Lyo Food
239 Kč 207,83 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mrazem sušené jídlo těstoviny Farfalle s gorgonzolou a špenátem připravíte za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 591 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Myslíme i na vegetariány. Těstoviny Farfalle se špenátem a aromatickým sýrem gorgonzola, dochucené plátky mandlí potěší vaše chuťové pohárky a dodají vám potřebnou energii.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Špenát 42 %, těstoviny 36 % (tvrdozrnná pšenice*), cibule, kysaná smetana*, gorgonzola* 2 %, mandle*, sůl, česnek, máslo*

Vegetariánské

*Alergen

 

Hmotnost: 

V sušeném stavu: 126 g.

V původním stavu: 500 g.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Hlavní jídlo
Dle obsahu: Vegetariánské
Trvanlivost: 3 roky
Položka byla vyprodána…