Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Vepřové s koprovou omáčkou a bramborem

Značka: Lyo Food
219 Kč 190,43 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mrazem sušené jídlo vepřové s koprovou omáčkou a bramborem připravíte za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 316 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tohle jídlo ve vás zaručeně vyvolá vzpomínky na dětství. Vepřová pečeně s bramborem a krémovou koprovou omáčkou vám připomenou dobré časy, kdy pro vás vařívala maminka.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Vepřová pečeně 34 %, brambory 27 %, mrkev, petržel, pórek, cibule, brokolice, květák, pšeničná* mouka, sůl, řepkový olej, kopr 1 %

Bez laktózy

*Alergen

 

Hmotnost: 

V sušeném stavu: 77 g.

V původním stavu: 370 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Hlavní jídlo
Dle obsahu: Bez laktózy
Trvanlivost: 3 roky
Položka byla vyprodána…