Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Vepřové se zeleným pepřem a bramborem - velká porce

Značka: Lyo Food
259 Kč 225,22 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mrazem sušené jídlo vepřové se zeleným pepřem a bramborem připravíte za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 447 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vepřová pečeně s lehce pikantní omáčkou ze zeleného pepře vám zaručeně rozproudí krev v žilách. Toto jídlo je vhodné pro všechny příznivce pálivého.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Vepřová pečeně 38 %, brambory 28 %, fazolové lusky, cibule, pórek, pšeničná* mouka, řepkový olej, sůl, zelený pepř 1 %

Bez laktózy

*Alergen

 

Hmotnost: 

V sušeném stavu: 107 g.

V původním stavu: 370 g.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Hlavní jídlo
Dle obsahu: Bez laktózy
Trvanlivost: 3 roky
Položka byla vyprodána…