Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Vydatná gulášová polévka s masem - velká porce

Značka: Lyo Food
209 Kč 181,74 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mrazem sušené jídlo gulášová polévka s masem připravíte za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 310 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gulášová polévka je klasikou mezi jídly „v sáčku“. V podání Lyo food se ale můžete těšit na tu nejvyšší kvalitu, pořádné kousky masa a chuť, jako byste ji právě nabírali čerstvou z kotlíku.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Vepřové maso 17 %, fazole, brambory, červená paprika 12 %, pšeničná* mouka, mrkev, cibule 4 %, petržel, rajčatový protlak, sůl, řepkový olej, koření

Bez laktózy

*Alergen

 

Hmotnost: 

V sušeném stavu: 80 g.

V původním stavu: 500 g.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované pokrmy
Dle druhu: Polévka, Hlavní jídlo
Dle obsahu: Bez laktózy
Trvanlivost: 3 roky
Položka byla vyprodána…