Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Velkokapacitní 220l vak na vodu - s pumpou

799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Velkokapacitní 220 litrový vak na vodu. Typ C - včetně přídavného kohoutku a ruční pumpy pro snadnější odběr vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Velkokapacitní vak na vodu je vyroben ze 4 vrstev potravinářské PE fólie a 1 vrstvy zpevňující hliníkové fólie na povrchu, pro větší odolnost vůči vnějším vlivům.

Tento vodní vak se dá označit na nejjednodušší a nejlevnější záložní řešení pro případ nouze. Pokud ho nepotřebujete, jednoduše ho můžete přechovávat v temné místnosti či evakuačním zavazadle dlouhé roky. A když se bude hodit, jednoduše ho naplníte a máte zásobu vody pro celou rodinu na X dnů. Naplněný vak můžete umístit do vany, do sklepa, na balkon či kamkoli jinam, kde nebude moc překážet.

Jedinou nevýhodou je náročnost jeho opakovaného používání. Není samozřejmě problém ho naplnit a vyprázdnit víckrát po sobě, ale následné sušení a další skladování je téměř nemožné. Tak velký objem jednoduše nevysušíte a voda tak bude zůstávat uvnitř a při opravdu dlouhodobém opakovaném uskladnění vést i k případné kontaminaci.

Abychom tuto nevýhodu kompenzovali, nabízíme vám slevu 20% na každý další velkokapacitní vak, který si u nás pořídíte. Stačí se ozvat nám na mail a zaslat fotky toho, jak jste vlastně použili ten první.

Jak dlouho vydrží voda v tomto vaku pitná?

Za předpokladu, že je voda chráněna před světlem a skladována v chladu, můžete očekávat, že vám voda bez problémů vydrží pitná po dobu nejméně jednoho měsíce. Pravděpodobně déle. Pokud si však chcete být naprosto jistí, případně počítáte s delším než měsíčním uskladněním, doporučujeme vám pořídit si prášek Micropur Classic, obsahující ionty stříbra. Jeho aplikace zvýší dobu trvanlivosti až na 6 měsíců.

UPOZORNĚNÍ: Vnitřek vaku je sterilizován a následně hermeticky utěsněn zátkou. Pro otevření těsnění musí být víko ponecháno jednu minutu ve vroucí vodě pro jeho desinfekci. Uzávěr je téměř nemožné otevřít bez předchozího ponoření do vroucí vody. Hrozí poškození uzávěru a samotného vaku. Pokud se obáváte, že v případě nouze nebudete mít čas či příležitost zahřát víko a otevřít tak vak, doporučujeme to udělat s předstihem, třeba ihned po vyzvednutí zboží. Víko nahřejte ve vodní lázni, otevřete vak a následně znovu uzavřete, jen ne tak natěsno, jako ve výrobě.