Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Ochranná kapuce s integrovanou rouškou

29 Kč 23,97 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Ochranná kapuce s maskou určená k ochraně proti infekčním činitelům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranná kapuce Medicare s integrovanou rouškou je určena pro ochranu hlavy a horních cest dýchacích proti infekcím a přijde vhod při pohybu v zamořeném prostředí či při přesunu infikovaných nemocných. 

Vzhledem k tomu, že běžná rouška nechrání před infekcí (například koronavirem) dostatečně dobře a navíc může docházet k nákaze přes oční sliznici, je potřeba se chránit obličejovým respirátorem třídy FFP3 v kombinaci s těsně přiléhajícími brýlemi. Oboje se následně musí před opětovným používáním desinfikovat. Tato ochranná kapuce s integrovanou rouškou pomůže značně snížit znečištění respirátoru. Jednoduše ji použijte jako vnější vrstvu a po použití vyhoďte. 

Masku lze taktéž použit i pro transport nemocných a pro případné snížení úniku infekce v kapénkové formě do vzduchu.

Kapuce spolehlivě zakrývá hlavu a ramena, v oblasti očí je otvor pro nasazení brýlí. Perfektní fixaci na hlavě zajišťují provázky. Při troše šikovnosti roušku lze odlepit a po podlepení otvoru pro filtr používat samostatně.

 

Ochranná maska splňuje následující normy:

EN 14126: Ochranný oděv proti infekčním agens

EN 14605: Nepropustné proti postřiku ve formě spreje

EN ISO 13982-1: Ochranný oděv pro použití proti pevným částicím chemikálií

EN 13034: Ochranný oděv proti kapalným chemikáliím - Požadavky na provedení pro ochranné oděvy proti chemikáliím poskytující omezenou ochranu proti kapalným chemikáliím

EN 1149-5: Ochranný oděv s antistatickými vlastnostmi

 

 

Určeno pouze pro jednorázové použití. Pro kompletní ochranu je potřeba kombinovat s dalšími ochrannými prostředky, jako jsou brýle, respirátory, rukavice a jiné. Kapuce pochází z přebytků britské armády a jsou pochopitelně nové, individuálně balené v igelitových sáčcích.