Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyo Food - Mexická pánev - velká porce

Značka: Lyo Food
229 Kč 199,13 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2021

Mrazem sušené jídlo mexická pánev připravíte za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 481 kcal v jedné porci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dnes se podává mexická kuchyně! Křehké kousky kuřecího, fazole plné proteinů, zlatavá a sladká kukuřice a zelenina, to vše servírované s bílou rýží.

Ani u krizových zásob nemusíte snižovat své nároky na kvalitu! Mrazem vysoušená jídla od Lyo food jsou vyráběna z výběrových, a hlavně čerstvých surovin, bez použití umělých konzervačních látek a dochucovadel. Některé suroviny si dokonce Lyo food pěstuje na vlastních polích. Přidáním trochy vody dostanete chutné a voňavé jídlo plné energie.

Díky nízké váze je to ideální přídavek do evakuačního zavazadla nebo nouzových zásob na cesty. Praktický obal je konstruován tak, abyste jídlo mohli připravit přímo v něm a nemuseli se starat o mytí nádobí.

 

Složení:

Kuřecí prsa 32 %, rýže 26 %, červené fazole 8 %, cibule, pšeničná* mouka, červená paprika 4 %, kukuřice 4 %, rajčatový protlak, řepkový olej, sůl, koření (obsahuje celer* a sezam*)

Bez laktózy

* Alergen

 

Hmotnost: 

V sušeném stavu: 126 g.

V původním stavu: 500 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trvanlivé potraviny
Dle druhu: Hlavní jídlo
Dle obsahu: Bez laktózy
Trvanlivost: 3 roky