Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Pepřový sprej Sabre pro cyklisty

Značka: Sabre
329 Kč 271,90 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Pepřový sprej můžete mít po ruce i když jedete na kole! Sprej Sabre pro cyklisty se dodává ve speciálním pouzdře, které jednoduše připnete na rám a jste připraveni ochránit sebe i své kolo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když jedete na kole a projíždíte rizikovým místem, nemůžete mít tak jako při chůzi ruku neustále v kapse na spoušti spreje. Potřebujete zcela jiné řešení, jak být připraven k sebeobraně. Pepřový sprej pro cyklisty je vybaven speciálním pouzdrem, které snadno připnete na rám kola tak, abyste na sprej rychle a pohodlně dosáhli. Pásek, kterým se pouzdro na kolo upevňuje, je velikostně nastavitelný, takže sedne na různé typy jízdních kol. Když nastane situace, kdy musíte sprej použít, jednoduše odtrhnete pouzdro se sprejem, které na kole drží pomocí suchého zipu a jste připraveni k sebeobraně.

Sprej má otočnou pojistku, která zabraňuje náhodnému zmáčknutí spouště. Náplň vystačí až na 45 dávek a útočníka zasáhne na vzdálenost až tří metrů. Náplň spreje obsahuje mimo jiné i UV barvivo, které se ukáže pod UV lampou a je tak možné útočníka identifikovat i 48 hodin po incidentu.

 

Parametry:

Váha: 35,4 g

Účinný dostřel: 3 metry

 

Zákaz prodeje pepřových sprejů osobám mladším 18 let.
Koupí tohoto produktu čestně prohlašujete, že jste osobou starší 18ti let.