Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Pepřový sprej SABRE RED MK-3 – gel

Značka: Sabre
359 Kč 296,69 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Kvalitní pepřový sprej používaný policejními útvary po celém světě. Vysoký obsah kapsaicinoidů zaručuje okamžitý účinek a poskytne vám tak čas se dostat pryč z konfliktu. Provedení - gel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SABRE je špičkou ve svém oboru a jejich pepřové spreje používají policejní sbory ve více než čtyřiceti zemích světa. MK-3 patří mezi to nejlepší v jejich produktové řadě, co pro civilní použití můžeme doporučit. Gel je ideální hlavně do uzavřených prostor, kde snižuje riziko zasažení obránce a jiných osob, které se konfliktu neúčastní, protože se nerozptyluje do vzduchu tak jako tekutá střela. Oproti tekuté střele je tedy gel skvělou pomůckou na obranu domova, když nechcete zasáhnout členy rodiny nebo vybavení domácnosti.

Vysoký obsah kapsaicinoidů - 1,33% vyšších kapsaicinoidů - cíl okamžitě oslepí a vy se tak můžete dostat z konfliktu se zdravou kůží. MK-3 na rozdíl od řady konkurenčních výrobků funguje ve všech polohách a můžete ho tak použít i když se při potyčce ocitnete na zemi nebo když si útočník kryje oči rukama a potřebujete na něj nastříkat sprej zespodu. Náplň spreje obsahuje mimo jiné i UV barvivo, které se ukáže pod UV lampou a je tak možné útočníka identifikovat i 48 hodin po incidentu.

Náplň MK-3 – gel vystačí na 8 stisků po jedné vteřině, sprej se odjišťuje a spouští palcem. Fungování spreje je dobré si předem vyzkoušet, abyste i ve stresu věděli, jak sprej odjistit a jak v různých situacích a polohách zasáhnout útočníka. K tomu slouží tréningové spreje.

 

Parametry:

Výška: 11,3 cm

Průměr: 3,8 cm

Váha: 42 g

Účinný dostřel: 6 metrů

 

Zákaz prodeje pepřových sprejů osobám mladším 18 let.
Koupí tohoto produktu čestně prohlašujete, že jste osobou starší 18ti let.