Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Pepřový sprej SABRE RED MK-4 – tekutá střela

425 Kč 351,24 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Kvalitní pepřový sprej používaný policejními útvary po celém světě. Vysoký obsah kapsaicinoidů zaručuje okamžitý účinek a poskytne vám tak čas se dostat pryč z konfliktu. Provedení - tekutá střela.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SABRE je špičkou ve svém oboru a jejich pepřové spreje používají policejní sbory ve více než čtyřiceti zemích světa. Dokáže zasáhnout na vzdálenost až šesti metrů a tím vám zaručuje dostatečný odstup od útočníka. Vhodný je hlavně do otevřených prostor.

Vysoký obsah kapsaicinoidů - 1,33% vyšších kapsaicinoidů - cíl okamžitě oslepí a vy se tak můžete dostat z konfliktu se zdravou kůží. MK-4 na rozdíl od řady konkurenčních výrobků funguje ve všech polohách a můžete ho tak použít i když se při potyčce ocitnete na zemi nebo když si útočník kryje oči rukama a potřebujete na něj nastříkat sprej zespodu. Náplň spreje obsahuje mimo jiné i UV barvivo, které se ukáže pod UV lampou a je tak možné útočníka identifikovat i 48 hodin po incidentu.

Náplň MK-4 – tekutá střela vystačí na 16 stisků po jedné vteřině, sprej se odjišťuje a spouští palcem. Fungování spreje je dobré si předem vyzkoušet, abyste i ve stresu věděli, jak sprej odjistit a jak v různých situacích a polohách zasáhnout útočníka. K tomu slouží tréningové spreje.

 

Parametry:

Výška: 16,35cm

Průměr: 3,8 cm

Váha: 85 g

Účinný dostřel: 6 metrů

 

Zákaz prodeje pepřových sprejů osobám mladším 18 let.
Koupí tohoto produktu čestně prohlašujete, že jste osobou starší 18ti let.