Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Sabre Red Home&Away Protection Kit – Sada na ven i na doma

Značka: Sabre
519 Kč 428,93 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Potřebujete způsob, jak ochránit sebe i svou domácnost? Pak je tato sada přesně pro vás, protože obsahuje dva spreje, jeden na ochranu vaší domácnosti a jeden na sebeobranu, když jste mimo dům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pepřové spreje najdou využití jak při sebeobraně na cestách, tak i při zabezpečení domova. Na každé použití je ale vhodný trochu jiný sprej. Sabre Red Home & Away Protection Kit je ideální sada, pokud se chcete cítit v bezpečí, ať už jste kdekoliv.

Do domácnosti je určený větší pepřový gel, který se pomocí přiloženého držáku dá přimontovat na zeď, takže vždy bude po ruce a nikam ho nezaložíte. Montáž na stěnu vám umožňuje umístit sprej tak, aby byl pro vás vždy po ruce, ale byl mimo dosah dětí. Otočná pojistka ve tmě září, takže i uprostřed noci budete vědět, kam přesně sáhnout. Gel se nerozptyluje do vzduchu a v uzavřených prostorách tak nehrozí, že byste zasáhli další členy domácnosti nebo si postříkali dráždivou látkou veškeré vybavení bytu. Útočníka můžete zasáhnout až na vzdálenost 5 metrů a náplň vystačí na 17 dávek. Náplň spreje obsahuje mimo jiné i UV barvivo, které se ukáže pod UV lampou a je tak možné útočníka identifikovat i 48 hodin po incidentu.

Druhý sprej v sadě je v podobě klíčenky, kterou máte spolu s klíči od domu vždy u sebe, ať už jdete kamkoliv. Sprej je ukryt v odolném a anatomicky tvarovaném obalu pro pohodlný úchop. Sprej má rychloodepínací systém, takže ho můžete snadno z klíčů odpojit a použít i když máte klíče třeba zrovna zastrčené v zámku. Sprej zasáhne útočníka na vzdálenost až tří metrů a jeho náplň vystačí až na 25 dávek. Otočná pojistka zabrání náhodnému spuštění spreje. 

 

Zákaz prodeje pepřových sprejů osobám mladším 18 let.
Koupí tohoto produktu čestně prohlašujete, že jste osobou starší 18ti let.