Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Sabre Red pepřový gel na ochranu domácnosti

Značka: Sabre
1 520 Kč 1 256,20 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Nemusíte vlastnit střelnou zbraň, abyste ochránili svou rodinu a domácnost. Sabre Red pepřový gel na ochranu domácnosti si snadno si poradí s jakoukoliv nezvanou návštěvou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lupiči si z pravidla nechávají návštěvy domácností na noc, kdy všichni spí. Jestli nejste jako James Bond, který spí s pistolí pod polštářem, tak i když se náhodou během krádeže probudíte, tak než se rozkoukáte a stihnete něco udělat, zloděj si vezme z vaší domácnosti co chce a v klidu odejde.

Pepřový gel na ochranu domácnosti vám pomůže se s nezvanými hosty vypořádat. Sprej můžete umístit do stojanu přimontovaného poblíž vaší postele, takže budete vždy vědět, kde ho najít a nehrozí, že ho někam založíte. Jeho ovládání je intuitivní a podobné jako u hasicích přístrojů, takže i když jste rozespalí, tak ho dokážete efektivně použít.

Díky velké kapacitě nádoby si poradíte i s několika útočníky.

Gel se nerozptyluje do vzduchu a v uzavřených prostorách tak nehrozí, že byste zasáhli další členy domácnosti nebo si postříkali dráždivou látkou veškeré vybavení bytu. Zároveň má ale velmi dlouhý dosah, až 9 metrů, takže nezvané hosty můžete zasáhnout i přes celou místnost.

Náplň spreje obsahuje mimo jiné i UV barvivo, které se ukáže pod UV lampou a je tak možné útočníka identifikovat i 48 hodin po incidentu.

 

Parametry:

Objem: 384 ml, až 32 dávek

Dosah: až 9 metrů

 

Zákaz prodeje pepřových sprejů osobám mladším 18 let.
Koupí tohoto produktu čestně prohlašujete, že jste osobou starší 18ti let.