Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Batoh Wisport® Woodcraft 40 l - hnědý

3 790 Kč 3 132,23 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Kvalitní batoh určený především pro lov a dlouhodobý pobyt v přírodě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní batoh určený především pro lovce a milovníky pobytu v přírodě. Má uzamykatelné víko a montážní panel, který umožňuje nosit pušku připojenou k batohu. Profesionální řešení zajišťující dlouhou životnost, dobrou funkčnost a spolehlivost a vysoký komfort.

Batoh je vyroben z velmi odolného nylonu Cordura®.

Velké boční kapsy s pogumovanými, voděodolnými zipy.

Hlavní komora batohu je zabezpečena dvojitým stahováním a “protisněhovým“ límcem. Hlavní úložný prostor je osazen podlouhlým “komínem“ s kapacitou 7L až 8L, staženým na konci šňůrou s brzdou. Máte tak možnost plynule zvětšovat volnou kapacitu.

Víko batohu je neodnímatelné, uzavírá se pomocí elastické obruby a je zajištěno popruhy s přezkami. Je osazeno popruhy pro připevnění spacího pytle.

Komora obsahuje 1 velkou kapsu uzavřenou elastickým popruhem a odnímatelný hliníkový rám se suchými zipy.

Vpředu má batoh vertikální MOLLE popruh kompatibilní s připevňovacími systémy MOLLE na upevnění dalšího vybavení – kapsy, pouzdra, sumky, polní lahve nebo třeba sady první pomoci.

Na bocích má kompresní popruhy k úpravě objemu batohu. Popruhy slouží zároveň k upevnění dalšího vybavení, které se nevejde do batohu nebo které potřebujete mít po ruce. Tím se ještě zvětšuje přepravní kapacita batohu.

Široké a ergonomicky tvarované ramenní popruhy a polstrovaný bederní pás pomáhají rozložit nesenou váhu rovnoměrně dle potřeb uživatele.

Na ramenních popruzích jsou navíc elastické pásky, smyčky a D-kroužky k upevnění dalšího vybavení, například GPS navigátoru, nouzové pišťálky apod..

Specialitou batohu Woodcraft je speciálně navržený držák pažby pušky, který najdete na dně batohu, pod hlavní komorou.

 

Parametry:

Objem: 40 litrů.

Nosný systém: SAS.

Upevnění: 2 ramenní popruhy 1 bederní popruh – všechny se zapínáním na přezky.

Materiál: nylon Cordura®.

Spony / přezky: Duraflex® a ITW NEXUS®.

Zipy: WISPORT®.

Hmotnost: 1 700 g.

Počet vnitřních komor: 1.

Počet kapes: 4 – vnitřní i vnější.

Rozměry: 60 cm x 28 cm x 24 cm.

Účel: myslivost, bushcraft, outdoor.

Na batoh poskytuje výrobce 5 let záruku.

 

Nosný systém SAS®

SAS = Semi Adjustable System

Nosný systém SAS® je komfortní nosný systém umožňující částečné nastavení.

Tento systém se skládá z popruhů a pásů vyrobených ze speciální odolné hliníkové slitiny, integrovaných v tuhé zadní části batohu přiléhající k zádům uživatele, a z bederního pásu unikátního designu.

Nastavení umožňuje speciální konstrukce bederního pásu. Ten není trvale spojený s batohem a lze jej velmi snadno odepnout. Bederní pás může být připnut o 180° otočený a díky tomu, že je asymetrický se tak zvětší délka zad cca o 7 cm. Batoh lze používat také bez tohoto pásu.

Dalším důležitým ukazatelem je dobrá stabilita batohu. Díky napevno všitým ergonomicky tvarovaným popruhům poskytuje systém batohu výbornou stabilitu. Tento systém dovede vyrovnat také nerovnoměrné rozložení obsahu a také dynamické zatížení, vznikající například při lezení nebo při lyžování.

Všechny komponenty batohu, které jsou v přímém kontaktu s tělem uživatele, jsou ergonomicky tvarovány a jsou pokryty prostorovou mřížkou / síťovinou AIR NET a AIR MESH, která umožňuje cirkulaci vzduchu a tím větrání zad uživatele batohu a odvádění potu a vlhkosti, především při delších cestách.

 

*Vyobrazená puška není součástí dodávky :)