Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Velká cestovní taška 5.11 Tactical® NBT Duffle Xray 98L - Double Tap

2 990 Kč 2 471,07 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Velmi odolná cestovní taška od světoznámého výrobce 5.11

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud hledáte nějaké velké evakuační zavazadlo, tato taška může být vhodnou volbou.

Je vyrobena z velmi kvalitních materiálů (1050D nylon a hypoalergenní pěna), YKK zipů a všechny použité spony jsou značky Duraflex. 

Na přední straně najdete mimo jiné také MOLLE vazbu, která vám umožní jednoduché zavěšení dalších nezbytných věcí. Využít toto místo ovšem můžeme také jako Velcro panel, což znamená, že sem můžete umístit nášivku s identifikací, díky které budete vždy vědět, že se jedná o vaše cestovní či evakuační zavazadlo.

Dále jsou zde k dispozici také kompresní popruhy a celkem tři rukojeti, pro pohodlné přenášení. Ramenní popruh lze jednoduše odepnout, což jistě v některých případech oceníte.

Pokud budete potřebovat tuto tašku přenést prázdnou, bez žádného obsahu, můžete ji sbalit a vložit do externí síťové kapsy, čímž vám vznikne kompaktní balíček. Síťovou kapsu však můžete používat i samostatně, například jako vak na špinavé prádlo apod.

 

Parametry: 

Rozměr: cca 38,1 cm x 78,7 cm x 35,6 cm

Hlavní úložný prostor (V * Š * H): cca 38,1 cm x 78,7 cm x 35,6 cm

Kapacita tašky: 98L

Materiál: 1050D nylon, s odolností vůči trhání