Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Lyofilizované pokrmy

21 položek celkem
TACTICAL FOODPACK, OVESNÁ KAŠE S JABLKY 1
146 Kč

Mrazem sušenou ovesnou kaši s jablky připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 440 kcal v jedné porci.

129
TACTICAL FOODPACK, RÝŽOVÁ KAŠE S MALINAMI 1
178 Kč

Mrazem sušenou rýžovou kaši s malinami připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat horkou vodu. 450 kcal v jedné porci.

159
TACTICAL FOODPACK, ZELENINA S RÝŽÍ 1
189 Kč

Mrazem sušenou zeleninu s rýží připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 645 kcal v jedné porci.

135
TACTICAL FOODPACK, KRŮTÍ MASO S POHANKOU 1
199 Kč

Mrazem sušené krůtí maso s pohankou připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 600 kcal v jedné porci.

150
MASOVÁ POLÉVKA TACTICAL FOODPACK 2
199 Kč

Mrazem sušenou masovou polévku připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 393 kcal v jedné porci.

117
TACTICAL FOODPACK, FETA POLÉVKA S ČERVENOU ŘEPOU 1
209 Kč

Mrazem sušenou feta polévku s červenou řepou připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 321 kcal v jedné porci.

162
TACTICAL FOODPACK, KUŘE NA KARI S RÝŽÍ 1
213 Kč

Mrazem sušené kuře na kari s rýží připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 560 kcal v jedné porci.  

141
TACTICAL FOODPACK, MÍCHANÁ VAJÍČKA S RAJČATY 1
214 Kč

Mrazem sušená míchaná vajíčka s rajčaty připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 356 kcal v jedné porci.

171
TACTICAL FOODPACK, PIKANTNÍ NUDLOVÁ POLÉVKA 1
214 Kč

Mrazem sušenou pikantní nudlovou polévku připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 404 kcal v jedné porci.

168
TACTICAL FOODPACK, TĚSTOVINY SE ZELENINOU 1
219 Kč

Mrazem sušené těstoviny se zeleninou připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 532 kcal v jedné porci.

165
TACTICAL FOODPACK, RÝŽE S KUŘECÍM MASEM 1
225 Kč

Mrazem sušenou rýži s kuřecím masem připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 416 kcal v jedné porci.

132
TACTICAL FOODPACK, RÝŽE S VEPŘOVÝM MASEM 1
230 Kč

Mrazem sušenou rýži s vepřovým masem připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 565 kcal v jedné porci.

123
TACTICAL FOODPACK, BOLOŇSKÉ ŠPAGETY S HOVĚZÍM 1
239 Kč

Mrazem sušené boloňské špagety s hovězím masem připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 580 kcal v jedné porci.

144
TACTICAL FOODPACK, NUDLE S KUŘECÍM MASEM 1
244 Kč

Mrazem sušené nudle s kuřecím masem připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 572 kcal v jedné porci.

126
TACTICAL FOODPACK, ŠŤOUCHANÉ BRAMBORY SE SLANINOU 1
245 Kč

Mrazem sušené šťouchané brambory se slaninou připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 645 kcal v jedné porci.

156
TACTICAL FOODPACK, ZELENINA S NUDLEMI 1
245 Kč

Mrazem sušenou zeleninu z pánve Wok s nudlemi připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 551 kcal v jedné porci.

153
TACTICAL FOODPACK, HOVĚZÍ MASO S BRAMBORY 1
290 Kč

Mrazem sušené hovězí maso s brambory připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 601 kcal v jedné porci.

147
Tactical foodpack žlutá dýně na kari 1
312 Kč

Mrazem sušené jídlo žlutá dýně na kari připravíte snadno a rychle za jakýchkoli podmínek. Stačí přidat vodu, ať už horkou nebo studenou. 526 kcal v jedné porci.

908
Tactical Foodpack, Tactical Six Pack Alpha 1
1 224 Kč

Nemůžete se rozhodnout, která jídla si na víkend plný akce zabalit? Tactical Six Pack obsahuje perfektní kombinaci šesti různých jídel, která vás zasytí na celý víkend.

138
TACTICAL FOODPACK, TACTICAL SIX PACK CHARLIE 1
1 228 Kč

Nemůžete se rozhodnout, která jídla si na víkend plný akce zabalit? Tactical Six Pack obsahuje perfektní kombinaci šesti různých jídel, která vás zasytí na celý víkend.

177
TACTICAL FOODPACK, TACTICAL SIX PACK BRAVO 1
1 377 Kč

Nemůžete se rozhodnout, která jídla si na víkend plný akce zabalit? Tactical Six Pack obsahuje perfektní kombinaci šesti různých jídel, která vás zasytí na celý víkend.

174

Lyofilizované, tedy mrazem vysušené pokrmy vynikají především svou nízkou hmotností (cca 70-100g v sušeném stavu) a jde tak o nejvhodnější variantu zásob do evakuačních zavazadel. Po přidání horké (v nouzových případech i studené) vody dochází k rehydrataci a místo nevzhledné směsi najednou máte velmi chutný a dobře vypadající pokrm. Lyofilizované potraviny patří také k těm nejtrvanlivějším a mají obvykle až dvojnásobně delší "životnost" oproti běžným sterilovaným hotovkám. Navíc díky tomu, že v průběhu sušení teplota nepřesáhne 42°C, je možné lyofilizované potraviny (například ovoce) využívat i v RAW stravě.