Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Speciální nabídka

Život občas není procházka růžovým sadem a někdy je velmi náročné vykrojit z rodinného rozpočtu pár tisíc na „relativně zbytečné“ věci, které možná v nejbližší době ani nevyužijete.

 

Máme proto pro vás jeden návrh.

Stát se může cokoli. Možná se právě nacházíte v nepříznivé finanční situaci. Možná jste přišli o práci či splácíte dluhy a nevýhodné půjčky. A přitom všem zároveň chcete zabezpečit sebe a své blízké pro případ ještě horších časů a zajistit si základní potraviny a vybavení pro stav nouze.

Ozvěte se nám mailem na adresu info@stavnouze.cz a do jeho předmětu napište – Žádost o speciální nabídku. V mailu pak popište, co přesně byste potřebovali, jaká je vaše životní situace apod. Čím podrobněji, tím lépe. A následně zkusíme společně vymyslet nejlepší řešení pro vás a vaši rodinu.

 

Jak takové řešení může vypadat?

Možná zrovna budeme mít skladem mírné použité, ale stále dokonale funkční zboží z testů. Například vařič, rádio či batoh, který vám odprodáme se slevou a který vám bude sloužit dlouhá léta.

Nebo navrhneme jiné, levnější zboží, které zrovna nemáme v nabídce, ale bez problémů ho pro vás seženeme a doručíme, případně odkážeme na jiné prodejce.

Můžeme také spolu sestavit harmonogram, jak rozdělit plánovaný velký nákup na několik částí dle jeho důležitosti, a ty jednotlivé části si pak budete jednou za čas objednávat a skládat dohromady perfektní nouzové zabezpečení domácnosti.

Zkratka všichni jsme lidé a náš e-shop jsme založili ve snaze pravidelně vzdělávat a pomáhat veřejnosti. Jsme vám k dispozici. Ozvěte se a určitě něco spolu vymyslíme.