Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Speciální nabídka

Život občas není procházka růžovým sadem a někdy je velmi náročné vykrojit z rodinného rozpočtu pár tisíc na „relativně zbytečné“ věci, které možná v nejbližší době ani nevyužijete.

 

Máme proto pro vás jeden návrh.

Stát se může cokoli. Možná se právě nacházíte v nepříznivé finanční situaci. Možná jste přišli o práci či splácíte dluhy a nevýhodné půjčky. A přitom všem zároveň chcete zabezpečit sebe a své blízké pro případ ještě horších časů a zajistit si základní potraviny a vybavení pro stav nouze.

Ozvěte se nám mailem na adresu info@stavnouze.cz a do jeho předmětu napište – Žádost o speciální nabídku. V mailu pak popište, co přesně byste potřebovali, jaká je vaše životní situace apod. Čím podrobněji, tím lépe. A následně zkusíme společně vymyslet nejlepší řešení pro vás a vaši rodinu.

 

Jak takové řešení může vypadat?

Možná zrovna budeme mít skladem mírné použité, ale stále dokonale funkční zboží z testů. Například vařič, rádio či batoh, který vám odprodáme se slevou a který vám bude sloužit dlouhá léta.

Nebo navrhneme jiné, levnější zboží, které zrovna nemáme v nabídce, ale bez problémů ho pro vás seženeme a doručíme, případně odkážeme na jiné prodejce.

Můžeme také spolu sestavit harmonogram, jak rozdělit plánovaný velký nákup na několik částí dle jeho důležitosti, a ty jednotlivé části si pak budete jednou za čas objednávat a skládat dohromady perfektní nouzové zabezpečení domácnosti.

Zkratka všichni jsme lidé a náš e-shop jsme založili ve snaze pravidelně vzdělávat a pomáhat veřejnosti. Jsme vám k dispozici. Ozvěte se a určitě něco spolu vymyslíme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení