Sterilované pokrmy

4 položek celkem
SURVIVAL FOOD PACK – MENU I
449 Kč

Hovězí guláš s bramborem / Kuřecí po zahradnicku s fazolemi. Set dvou hlavních jídel a kompletního samoohřevného systému včetně aktivační tekutiny a lžíce.

SURVIVAL FOOD PACK – MENU II
449 Kč

Vepřové s knedlíkem a zelím / Pikantní kotlík s bulgurem. Set dvou hlavních jídel a kompletního samoohřevného systému včetně aktivační tekutiny a lžíce.

SURVIVAL FOOD PACK – MENU III
449 Kč

Kuřecí na divoko s rýží / Vepřové žebírko s bramborem. Set dvou hlavních jídel a kompletního samoohřevného systému včetně aktivační tekutiny a lžíce.

SURVIVAL FOOD PACK – MENU IV
449 Kč

Kuře Korma s rýží / Jelení ragú s bramborovými špalíčky. Set dvou hlavních jídel a kompletního samoohřevného systému včetně aktivační tekutiny a lžíce.

Na rozdíl od lyofilizovaných pokrmů sterilované hotovky nevyžadují tzv. rehydrataci, tedy ředění horkou vodou. Stačí je ohřát, případně konzumovat rovnou studené. Což přijde velmi vhod v situacích, kdy máte vody nedostatek, případně ve chvílích, kdy vám ohřátí vody nedovolují okolnosti. Další předností může být jejich nižší cena. Vzhledem k obsahu vody a tedy i vysoké váze (kolem 400g-500g/sáček) jsou vhodné spíše pro budování domácích zásob či krátkodobou evakuaci. Zásoby na delší dobu pravděpodobně v batohu jen tak neunesete.