Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Teplo

7 položek celkem
Adventure menu zipper bag
25 Kč

Sáček pro ohřev jídla za pomoci bezplamenných chemických ohřívačů.

621
Samoohřevná kapsle Adventure Menu 50 g
55 Kč

Bezplamenný chemický ohřívač Adventure Menu pro ohřev jídla. Vložte ho do ohřívacího sáčku, přidejte trochu vody a můžete ohřívat či vařit pokrmy při teplotě 100°C.

618
Samoohřevná kapsle
79 Kč

Bezplamenný chemický ohřívač Tactical Heater Pad pro ohřev jídla. Vložte ho do ohřívacího sáčku, přidejte trochu vody a můžete ohřívat či vařit pokrmy až 25 minut při teplotě...

402
Samoohřevný sáček + kapsle 1
99 Kč

Set bezplamenného chemického ohřívače Tactical Heater Pad a sáčku pro ohřev jídla. Přidejte trochu vody a můžete ohřívat či vařit pokrmy až 25 minut při teplotě 100°C.

399
5X Samoohřevná kapsle 50 g + Zipper bag sáček
289 Kč

Set 5 bezplamenných chemických ohřívačů Adventure Menu a sáčku pro ohřev jídla.

615
Křesadlo Fire Flash
390 Kč

Švédské armádní křesadlo. Praktická pomůcka k rozdělávání ohně v nepříznivých podmínkách.

827
Magnesiový podpalovač s křesadlem 1
450 Kč

Magnesiový podpalovač používaný americkou armádou jako součást nouzových balíčků. Integrované Firesteel křesadlo má neuvěřitelně vysoký tepelný koeficient (2 950 °C).

824

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení