Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Čelovka Beal FF150 - oranžová

Značka: Beal
789 Kč 652,07 Kč bez DPH
Na dotaz

Vysoce versatilní a výkonná čelovka s třemi různými typy LED diod, která vás nezklame za žádných okolností, ať už si potřebujete posvítit na sport nebo na práci, na blízko nebo na dálku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čelovka FF150 je nejuniverzálnější a nejlépe vybavená svítilna, jakou Beal nabízí. Díky třem typům LED diod si můžete vybrat, jestli potřebujete svítit úzkým kuželem světla na velkou vzdálenost, širokým kuželem světla do okolí, nebo jestli zvolíte diskrétnější červené osvětlení.

Dosvitová dioda nabízí tři intenzity svícení, a navíc režim blikání.

Rozptylová LED má dva režimy svícení a červená dioda má jeden režim svícení a jeden režim blikání.

Dohromady tedy FF150 nabízí celkem 6 režimů svícení, a navíc červené světlo, které vám v noci zachová noční vidění, pokud si potřebujete jen na chvíli posvítit třeba na mapu.

Dosvitovou a rozptylovou LED můžete používat současně, kdy vám dají dohromady svítivost 150 lumenů a dosvit 60 metrů, ale musíte počítat s životností baterií pouze 5 hodin. Pokud se používají LED diody samostatně, je životnost baterií delší. Každá z diod má pro své ovládání samostatné tlačítko.

 

Parametry:

Hmotnost: 97g (včetně baterií)

Voděodolnost: IPX6

Počet režimů svícení: 8

Svítivost: 150 lumenů při maximálním výkonu, 5 lumenů v ekonomickém režimu

Dosvit: 60 metrů při maximálním výkonu, 5 metrů v ekonomickém režimu

Výdrž baterie: 5 hodin při maximálním výkonu, 180 hodin v ekonomickém režimu

Baterie: 3x AAA