Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Čelovka Beal L28 - modrá

Značka: Beal
429 Kč 354,55 Kč bez DPH
Na dotaz

Lehká a pohodlná čelovka pro každodenní použití, se třemi LED diodami a světelným výkonem až 28 lumenů.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čelovka Beal L28 patří při své váze 70 g včetně baterií mezi lehčí čelovky. Pohodlně se nosí při dlouhých pochodech i při sportu. Nabízí čtyři režimy svícení – nejvyšší výkon, díky kterému dosvítíte až na vzdálenost 27 metrů; střední výkon, který poskytuje rozumný kompromis mezi množstvím světla a životností baterií; a ekonomický režim, díky kterému můžete svítit až 50 hodin v kuse. Nechybí ani blikající režim, díky kterému na sebe můžete upozornit v případě nouze.

Elastický pásek se dá snadno sundat a vyprat, takže nevadí, když se při sportu pořádně zapotíte. Na pásek svítilny L28 se dá vzadu připnout miniaturní svítilna L24. Díky tomu budete osvětlení zepředu i zezadu a nehrozí tak, že by vás nějaké auto přehlédlo.

Svítilna L28 je díky své váze a komfortu nošení vhodná na řadu každodenních aktivit od sportu, až po noční čtení, svícení při práci nebo jako nouzový zdroj světla při výpadku elektřiny.

 

Parametry:

Hmotnost: 70g (včetně baterií)

Voděodolnost: IPX6

Počet režimů svícení: 4

Svítivost: 28 lumenů při maximálním výkonu, 10 lumenů při středním výkonu, 5,5 lumenů v ekonomickém režimu

Dosvit: 27 metrů při maximálním výkonu, 16,5 metrů při středním výkonu, 11,5 metrů v ekonomickém režimu

Výdrž baterie: 10 hodin při maximálním výkonu, 28 hodin při středním výkonu, 50 hodin v ekonomickém režimu

Baterie: 2x AAA