Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Leatherman Raptor Orange/Black

Značka: Leatherman
2 790 Kč 2 305,79 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Do každé pořádné lékárničky patří spolehlivé zdravotnické nůžky. LeathermanRaptor toho kromě kvalitních nůžek nabízí ještě mnohem víc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Leatherman Raptor je nástroj určený zejména pro profesionální záchranáře, ale v těžkých chvílích ho ocení i laik. Základem tohoto nástroje jsou skládací zdravotnické nůžky vyrobené z oceli 420HC, určené hlavně k rozstřihnutí oděvu zraněného. S Raptorem se ale nemusíte omezit jen na textil – na nůžkách najdete i řezák prstenů nebo řezák bezpečnostních pásů.

Další pomůckou pro vyproštění sebe nebo druhých z auta je hrot z karbidu wolframu, ukrytý v rukojeti nůžek. S tímto extrémně pevným hrotem bez problémů rozbijete i bezpečnostní sklo u auta. Pro členy záchranných složek je ještě Raptor vybaven klíčem na kyslíkové lahve.

Na nůžkách se nachází klip k upevnění v kapse nebo na opasku a v balení k Leatherman Raptor dostanete i pevné pouzdro, které umožňuje připnutí nůžek třeba i na molle vazbu.

 

 

Přehled nástrojů:

  • Skládací lékařské nůžky z oceli 420HC
  • Řezák bezpečnostních pásů
  • Řezák prstenů
  • Pravítko (5 cm)
  • Klíč na kyslíkové láhve
  • Nástroj na rozbití skla z karbidu wolframu (extrémně tvrdý materiál)

 

Rozměry:

Délka nůžek: 4,8 cm

Délka zavřeného nástroje: 12,7 cm

Váha: 164 g