Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Nouzová 500 g dávka NRG-5 ZERO - BEZLEPKOVÁ

Značka: MSI GmbH
395 Kč 352,68 Kč bez DPH
Objednáno

NRG-5 ZERO je kompaktní nouzová potravinová dávka neobsahující lepek. 100% VEGAN. 2325 kcal / 500 g. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nouzová potravinová dávka NRG-5 ZERO je kompaktní suchá směs připomínající sušenky, které se vyznačuje extrémně dlouhou životností, vysokou nutriční hodnotou a poměrně malým objemem. 500 g balení se rovná 2300 kcal, což poskytuje více než průměrnou denní dávku (1 800 až 2 000 kcal). 

NRG-5 ZERO se dokonale hodí jako nouzová výživa v okamžicích krizí a katastrof, a neměla by proto chybět v žádném evakuačním zavazadle.

 

Co je obsaženo v NRG-5 ZERO?

NRG-5 se skládá především z rýžové mouky, rostlinných tuků, cukrů, rýžového proteinu, minerálů a vitamínů. Neobsahuje glutamáty a laktózu. 100% VEGAN. 

 

Příprava NRG-5 ZERO

Nouzová potravinová dávka NRG-5 nevyžaduje žádnou přípravu a může být konzumována v suché podobě okamžitě po vyndání z ochranného obalu. Případně ji lze míchat s mlékem či studenou vodou a vytvářet tak sladkou a výživnou "kaši" či koktejl. Což je velmi vhodné především pro kojence od 6. měsíce věku a seniory. NRG-5 lze také konzumovat s medem, džemy, čoko pomazánkami apod.

 

Jak to chutná?

Jako sypká, lehce nasládlá sušenka. Nevíte-li, kterou dávku vybrat do svých nouzových zásob, pořiďte si ochutnávkovou sadu vzorků, kterou nabízíme ZDE.

 

Trvanlivost NRG-5 ZERO

Minimální trvanlivost nouzové potravinové dávky NRG-5 je 15 let od data výroby.