Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Nouzová 500 g dávka NRG-5

Značka: MSI GmbH
315 Kč 281,25 Kč bez DPH
Objednáno

NRG-5 je kompaktní nouzová potravinová dávka, která se vyznačuje extrémně dlouhou trvanlivostí, vysokou nutriční hodnotou a poměrně malým objemem. 2300 kcal / 500 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nouzová potravinová dávka NRG-5 je kompaktní suchá směs připomínající sušenky, které se vyznačuje extrémně dlouhou životností, vysokou nutriční hodnotou a poměrně malým objemem. 500 g balení se rovná 2300 kcal, což poskytuje více než průměrnou denní dávku (1 800 až 2 000 kcal). 

NRG-5 se dokonale hodí jako nouzová výživa v okamžicích krizí a katastrof a již dlouhá léta se dodává do Afriky v rámci humanitární pomoci. Neměla by proto chybět v žádném evakuačním zavazadle.

 

Co je obsaženo v NRG-5?

NRG-5 se skládá především z pšeničné mouky, rostlinných tuků, tuku, cukrů, bílkovin, sladového extraktu, minerálů a vitamínů.

Informace pro alergiky: Obsahuje lepek, sóju a pšenici.

 

Příprava NRG-5

Nouzová potravinová dávka NRG-5 nevyžaduje žádnou přípravu a může být konzumována v suché podobě okamžitě po vyndání z ochranného obalu. Případně ji lze míchat s mlékem či studenou vodou a vytvářet tak sladkou a výživnou "kaši" či koktejl. Což je velmi vhodné především pro kojence od 6. měsíce věku a seniory. NRG-5 lze také konzumovat s medem, džemy, čoko pomazánkami apod.


Jak to chutná?

Jako sypká, lehce nasládlá sušenka. Nevíte-li, kterou dávku vybrat do svých nouzových zásob, pořiďte si ochutnávkovou sadu vzorků, kterou nabízíme ZDE.

 

Trvanlivost NRG-5

Minimální trvanlivost nouzové potravinové dávky NRG-5 je 20 let od data výroby.