Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Nouzová dávka BP-ER - krabice (24 * 500 g) + 1 degustační vzorek zdarma

Značka: Compact
7 176 Kč –10 %
GC Rieber Compact BP ER GCR 05636 Foto Magni Håland Dyrøy (1)
7 176 Kč –10 % 6 490 Kč 5 643,48 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2021

Velké 12 kg balení nouzových potravinových dávek BP-ER (24 * 500 g) + 1 malý 55g degustační vzorek zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nouzová potravinová dávka BP-WR je kompaktní suchá směs připomínající sušenky, které se vyznačuje dlouhou trvanlivostí, vysokou nutriční hodnotou a poměrně malým objemem. 500 g balení se rovná 2432 kcal, což poskytuje více než průměrnou denní dávku (1 800 až 2 000 kcal). 

BP-WR je roky využívána humanitárními organizacemi, červeným křížem, civilní obranou, v armádě i na palubách lodí, při expedicích a především jako nouzová výživa v okamžicích krizí a katastrof. Neměla by proto chybět v žádném evakuačním zavazadle. Od května 2020 se trochu upravil název a dávka se nyní nazývá BP-ER.

 

Co je obsaženo v BP-ER Notration?

BP-ER obsahuje pícniny, sójový olej, cukr, koncentrovaný sójový protein, sladový výtažek, minerální látky, aminokyseliny a vitamíny. BP-WR je zcela vegetariánská, v žádném případě neobsahuje jakékoliv živočišné složky potravy. Je zcela bez geneticky upravovaných přísad a vhodná pro každého (taktéž v každé kultuře i náboženství).

Produkce podléhá kontrole norského ministerstva zdravotnictví a je celosvětově schválená.

Podrobný produktový list (včetně informací o alergenech) naleznete ZDE.

 

Příprava BP-ER

Nouzová potravinová dávka BP-ER nevyžaduje žádnou přípravu a může být konzumována v suché podobě okamžitě po vyndání z ochranného obalu. Případně ji lze míchat s mlékem či studenou vodou a vytvářet tak sladkou a výživnou "kaši" či koktejl. Což je velmi vhodné především pro kojence od 6. měsíce věku a seniory. BP-WR lze také konzumovat s medem, džemy, čoko pomazánkami apod.

 

Trvanlivost BP-ER

Produkce podléhá kontrole norského ministerstva zdravotnictví a je celosvětově schválená.

Z legislativních důvodů EU je tato dávka označena trvanlivostí 7 let.

Lze však počítat se skutečnou trvanlivostí více než 10 let. Zkušenosti ukázaly, že předchozí generace těchto nouzových dávek (BP-5) byla bez problémů poživatelná i po 15-20 letech skladování, ačkoli se také značila 5 roky minimální trvanlivostí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nouzové dávky a směsi
Dle obsahu: Vegetariánské
Trvanlivost: 7 let