Pozastavení dobírky. Vážení zákazníci, moc se omlouváme, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni pozastavit platby dobírkou. Objednávky s platbou předem na účet vyřizujeme i nadále. Děkujeme za pochopení.

Nouzová dávka NRG-5 - krabice (24 * 500 g) + 1 degustační vzorek zdarma

Značka: MSI GmbH
7 560 Kč –10 %
Nouzová potravinová dávka NRG 5 karton
7 560 Kč –10 % 6 790 Kč 6 062,50 Kč bez DPH
Objednáno

Velké 12 kg balení nouzových potravinových dávek NRG-5 (24 * 500 g) + 1 malý 55g degustační vzorek zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nouzová potravinová dávka NRG-5 je kompaktní suchá směs připomínající sušenky, které se vyznačuje extrémně dlouhou životností, vysokou nutriční hodnotou a poměrně malým objemem. 500 g balení se rovná 2300 kcal, což poskytuje více než průměrnou denní dávku (1 800 až 2 000 kcal). 

NRG-5 se dokonale hodí jako nouzová výživa v okamžicích krizí a katastrof a již dlouhá léta se dodává do Afriky v rámci humanitární pomoci. Neměla by proto chybět v žádném evakuačním zavazadle.

 

Co je obsaženo v NRG-5?

NRG-5 se skládá především z pšeničné mouky, rostlinných tuků, tuku, cukrů, bílkovin, sladového extraktu, minerálů a vitamínů.

Informace pro alergiky: Obsahuje lepek, sóju a pšenici.

 

Příprava NRG-5

Nouzová potravinová dávka NRG-5 nevyžaduje žádnou přípravu a může být konzumována v suché podobě okamžitě po vyndání z ochranného obalu. Případně ji lze míchat s mlékem či studenou vodou a vytvářet tak sladkou a výživnou "kaši" či koktejl. Což je velmi vhodné především pro kojence od 6. měsíce věku a seniory. NRG-5 lze také konzumovat s medem, džemy, čoko pomazánkami apod.

 

Trvanlivost NRG-5

Minimální trvanlivost nouzové potravinové dávky NRG-5 je 20 let od data výroby.